Rejestracja

Sprzedam lokal, 1648 m2, woj. lubelskie, Lublin, Bronowice

Cena: 2 600 000 PLN
Powierzchnia: 1648 m2
Cena za metr: 1 577.67 zł
Numer ogłoszenia w serwisie: 241226
Numer ogłoszenia biura nieruchomości: LHN-BS-10228
Dodano: 2015.10.09 | ważne do: 2025.01.01 | wyświetleń: 240
Dane kontaktowe
Ogłoszeniodawca: Krzysztof Sadowski
Telefon: 085 733 88 63
Lokalizacja
Miasto: Lublin
Dzielnica: Bronowice
Województwo: lubelskie
Informacje szczegółowe
Dostępne od do uzgodnienia
Rok budowy 1958
Informacje dodatkowe
Parking, Winda

Nie załączono wideo.

Wyślij wiadomość:
Zostanie ona dostarczona pod adres email ogłoszeniodawcy.

Captcha

Szczegóły oferty:

Przedmiotem sprzedaży jest prawo użytkowania wieczystego działki o powierzchni 3.134 m 2 oraz prawo własności budynków oraz budowli usytuowanych na działce. Nieruchomość jest ogrodzona, część działki jest utwardzona i stanowi ciąg pieszo-jezdny prowadzący do budynków usytuowanych na działce oraz parking dla samochodów.
Budynek główny, biurowo-techniczny A o powierzchni użytkowej 1.640,00 m 2 jest wolnostojący, wzniesiony w 1958 r., podpiwniczony, dwukondygnacyjny. W piwnicy budynku mieszczą się pomieszczenia magazynowe, obecnie w części użytkowane przez dotychczasowego właściciela. Na parterze i I piętrze znajdują się pomieszczenia biurowe i sanitarne. Część parteru zajmują urządzenia techniczne. Główne wejście do budynku znajduje się od strony południowowschodniej. Dodatkowe wejście usytuowane jest z tyłu budynku.
Budynek wartowni B o powierzchni użytkowej 9,20 m 2
Budynek garażowy D o powierzchni użytkowej 38,60 m 2
Budynek magazynowy E o powierzchni użytkowej 84,20 m 2
Budynek garażowy F o powierzchni użytkowej 15,10 m 2

Przedmiotowa nieruchomość zlokalizowana jest we wschodniej części Lublina, w dzielnicy Bronowice. W pobliżu nieruchomości krzyżują się główne arterie komunikacyjne tej części miasta - al. Tysiąclecia z ul. Łęczyńska. Ze względu na położenie w niewielkiej odległości od jednych z głównych arterii Lublina - al. Tysiąclecia oraz ul. Łęczyńskiej, nieruchomość cieszy się bardzo dobrą dostępnością zarówno dla ruchu kołowego jak i dla środków komunikacji miejskiej. Najbliższy przystanek autobusowy znajduje się około 100 m od przedmiotowej nieruchomości.

Warunkiem sprzedaży jest ustanowienie ograniczonych praw rzeczowych zabezpieczających dostęp dotychczasowego właściciela do pomieszczeń, w których znajduje się czynna infrastruktura oraz służebność przesyłu dla infrastruktury biegnącej w gruncie nieruchomości.

Przeznaczenie

Zgodnie z Miejscowym Planem Zagospodarowania Przestrzennego działka znajduje się na terenach infrastruktury elektroenergetycznej oraz zabudowy mieszkaniowej wielorodzinnej.

Cena nieruchomości 2 600 000 zł + VAT.

Cena do negocjacji.

Zapraszamy do zapoznania się z ofertą.

Pośrednik odpowiedzialny zawodowo za wykonanie umowy pośrednictwa: Krzysztof Sadowski (licencja nr: )