Wynajmę mieszkanie, 30 m2, woj. śląskie, Częstochowa, Trzech Wieszczów
Dodano: 2025.08.20 | ważne do: 2026.08.20 | wyświetleń: 14 |
Ogłoszeniodawca: | M-3 Nieruchomości |
---|---|
Telefon: | 663887884 |
Miasto: | Częstochowa |
---|---|
Ulica: | Juliusza Słowackiego |
Dzielnica: | Trzech Wieszczów |
Województwo: | śląskie |
Rodzaj zabudowy | blok |
---|---|
Piętro | parter |
Liczba pięter | 4 |
Liczba pokoi | 1 |
Internet, Telefon |
teren zamknięty |
balkon, piwnica, winda |
Dostępne od 01.09.2025 r
Jednopokojowe mieszkanie o pow. 30 m2 położone na parterze w czteropiętrowym bloku w dzielnicy Trzech Wieszczów przy ul. Słowackiego. Pod blokiem zamykany parking dla mieszkańców.
Mieszkanie po remoncie, gotowe do zamieszkania. Okna PCV na stronę południową. Duża kuchnia ze stołem.
Wyposażenie: meble kuchenne, stół, kuchenka gazowa, lodówka, pralka, szafa, stolik, narożnik rozkładany, komoda.
Standard: na podłogach panele i płytki, gipsówki, nowe okna PCV, drzwi wymienione, w łazience płytki, kabina prysznicowa.
Do mieszkania przynależy piwnica. Blok ocieplony, klatka z domofonem.
W pobliżu - sklepy, przychodnia, apteka, kościół, przystanki autobusowe, warzywniak. Blisko do centrum miasta.
Dodatkowo płatne media - prąd, gaz, woda. Ogrzewanie miejskie. Kaucja zwrotna - 2000 zł - wymagana.
::DODATKOWE INFORMACJE
Rodzaj budynku: blok
Gaz: jest
Woda: tak - ciepła junkers
Ogrzewanie: miejskie
Linie telefoniczne: TAK
Internet: TAK
Telewizja kablowa: TAK
Komunikacja publ.: autobus miejski
Winda: NIE
Rozkład: jednostronne rozkładowe
Usytuowanie: jednostronne
Min. okres naj. (mies.): 12
Opłaty w czynszu: administracja, fundusz remontowy, CO
Opłaty wg liczników: gaz, prąd, woda
Rodzaj mieszkania: jednopoziomowe
Garaż: miejsce parkingowe
Piwnica: TAK
Stan lokalu: Po remoncie
Okna: PCV
Instalacje: wymienione
Balkon: jest
Powierzchnia użytkowa [m2]: 30
Liczba pokoi: 1
Kaucja zabezp. [zł]: 2000
::KONTAKT DO AGENTA
M-3 Nieruchomości
663887884
663887884
biuro@m-trzy.pl
Pośrednik odpowiedzialny zawodowo za wykonanie umowy pośrednictwa: Michał Nalewajka (licencja nr: 20919)
--------------------------
Zapewniamy rzetelne doradztwo oraz bezpieczeństwo transakcji. W ramach oferty pomagamy także w uzyskaniu korzystnego kredytu hipotecznego na zakup wybranej przez Państwa nieruchomości.
Więcej ofert na m-trzy . pl
Nota prawna: Treść niniejszego ogłoszenia nie stanowi oferty handlowej w rozumieniu Kodeksu Cywilnego. Ma charakter informacyjny i zalecamy osobistą weryfikację podanych w ogłoszeniu informacji, gdyż pomimo naszych starań w opisy ogłoszeń mogą wkraść się błędy.