Rejestracja

Sprzedam mieszkanie, 74 m2, woj. mazowieckie, Warszawa, Włochy

Cena: 1 500 000 PLN
Powierzchnia: 74 m2
Cena za metr: 20 270.27 zł
Numer ogłoszenia w serwisie: 1475952
Numer ogłoszenia biura nieruchomości: SOL-MS-147012-4
Dodano: 2025.07.25 | ważne do: 2026.07.25 | wyświetleń: 10
Dane kontaktowe
Ogłoszeniodawca: Adam Andruszkiewicz
Telefon: 22 8280055
Lokalizacja
Miasto: Warszawa
Ulica: Aleje Jerozolimskie
Dzielnica: Włochy
Województwo: mazowieckie
Informacje szczegółowe
Rodzaj zabudowy apartamentowiec
Piętro 1
Liczba pięter 5
Liczba pokoi 4
Rok budowy 2024
Zabezpieczenia
teren zamknięty
Informacje dodatkowe
balkon, winda

Nie załączono wideo.

Wyślij wiadomość:
Zostanie ona dostarczona pod adres email ogłoszeniodawcy.

Captcha

Szczegóły oferty:

Przedmiotem sprzedaży jest atrakcyjny, wykończony apartament w nowoczesnej inwestycji Dom Development na warszawskich starych Włochach. Prezentowana nieruchomość ma powierzchnię 74,92m2 i usytuowana jest na 1 piętrze w 5 piętrowym apartamentowcu. Salon z aneksem kuchennym, 3 sypialnie, pralnia, przestronny hol, łazienka. Balkon 6m2.
Mieszkanie w bardzo dobrym stanie, wykończone w wysokim standardzie. Na podłogach dębowy parkiet, meble wykonane na zamówienie, w tym zabudowa kuchenna i szaf. Pełne wyposażenie RTV i AGD. Lokal gotowy do wprowadzenia, cena zawiera pełne wyposażenie wraz z elementami dekoracyjnymi.

2 miejsca w garażu podziemnym (płatne dodatkowo 50 000 zł za miejsce)

Inwestycja „Przy Alejach” to nowoczesne osiedle o wysokim standardzie wykończenia. Na terenie osiedla znajduje się sklep żabka, barber, notariusz, stomatolog i sukcesywnie otwierane są nowe lokale.
Pośrednik odpowiedzialny zawodowo za wykonanie umowy pośrednictwa: Piotr Sołtan (licencja nr: 3154)

--------------------------

Niniejsze ogłoszenie jest informacją handlową i nie może być uznawane za ofertę w rozumieniu art. 66 Kodeksu Cywilnego.