Sprzedam działkę, 4539 m2, woj. dolnośląskie, Bożkowice
Dodano: 2025.03.23 | ważne do: 2026.03.23 | wyświetleń: 4 |
Ogłoszeniodawca: | Małgorzata Kuras |
---|---|
Telefon: | +48 75 64 94 684 |
Miasto: | Bożkowice |
---|---|
Województwo: | dolnośląskie |
Typ działki | Budowlana |
---|
Prąd |
Utwardzony |
Na sprzedaż działka z lasem o powierzchni 4539 m², zabudowana budynkiem mieszkalnym w stanie surowym otwartym, o powierzchni 236 m². Nieruchomość położona jest w malowniczej okolicy, idealnej dla osób szukających spokoju oraz bliskości natury.
Szczegóły oferty:
Powierzchnia działki: 4539 m²
Powierzchnia budynku: 236 m² (stan surowy otwarty)
Media: prąd oraz woda ze studni
Lokalizacja: Atrakcyjna okolica w pobliżu Jeziora Leśniańskiego, plaży Czocha, Zamku Gryf, tamy w Mirsku oraz Geoparku - Kopalni Św. Jana w Krobicy. Do Świeradowa Zdrój, zaledwie 15 km!!!
Zalety nieruchomości:
Możliwość własnej aranżacji budynku mieszkalnego według indywidualnych potrzeb.
Bliskość do atrakcji turystycznych oraz terenów rekreacyjnych.
Idealna lokalizacja dla miłośników przyrody oraz aktywnego wypoczynku.
Zapraszam do kontaktu w celu uzyskania dodatkowych informacji oraz umówienia się na prezentację nieruchomości. To wyjątkowa okazja, aby zainwestować w swoją przyszłość w pięknym otoczeniu!
::LINK DO STRONY
http://www.stepien.nieruchomosci.pl/oferta.aspx?id=29509
Pośrednik odpowiedzialny zawodowo za wykonanie umowy pośrednictwa: Michał Stępień (licencja nr: 12484)