Rejestracja

Sprzedam dom, 740 m2, woj. zachodnio-pomorskie, Mierzyn

Cena: 7 000 000 PLN
Powierzchnia: 740 m2
Cena za metr: 9 459.46 zł
Numer ogłoszenia w serwisie: 1448018
Numer ogłoszenia biura nieruchomości: LH1-DS-41019
Dodano: 2025.03.21 | ważne do: 2026.03.21 | wyświetleń: 9
Dane kontaktowe
Ogłoszeniodawca: Adam Myśków
Telefon: 500 100 830
Lokalizacja
Miasto: Mierzyn
Województwo: zachodnio-pomorskie
Informacje szczegółowe
Rodzaj zabudowy wolnostojący
Liczba pięter 1 piętro
Liczba pokoi 10
Powierzchnia działki 5000.000000
Rok budowy 2010
Materiał budynku cegła
Dostępne od do uzgodnienia
Media
Prąd, Internet
Informacje dodatkowe
Piwnica

Nie załączono wideo.

Wyślij wiadomość:
Zostanie ona dostarczona pod adres email ogłoszeniodawcy.

Captcha

Szczegóły oferty:

Budynek jest parterowy, zbudowany na planie litery „U ”, ze zróżnicowanymi poziomami podłóg.
Dom od podstaw był budowany „dla siebie”, z materiałów wysokiej jakości.
Zastosowano wiele nowoczesnych rozwiązań technologicznych , aby całość była energooszczędna i niezbyt kosztowna w utrzymaniu.
W całym domu zainstalowano ogrzewanie podłogowe (z dodatkową funkcją chłodzenia), zasilane przez pompy ciepła na osiemdziesięciometrowych odwiertach i solary zapewniające ciepłą wodę także do basenu.
Rezydencję można podzielić na strefy :
Pierwsza strefa : dzienna składa się z otwartej kuchni, jadalni, salonu w wyjściem na duży zadaszony taras z murowanym grillem oraz salonu kominkowego z wejściem na basen i do siłowni.
Ponadto w tej strefie znajduje się biuro (sala bilardowa), garderoba przy wejściu i toaleta.
Nowoczesna kuchnia z białymi lakierowanymi meblami, przygotowywanymi na zamówienie, oraz czarne granitowe blaty, nowoczesny sprzęt w zabudowie - dwa piekarniki z pyrolizą w tym jeden parowy, zmywarka, płyta indukcyjna z sześcioma polami grzewczymi, pochłaniacz profesjonalny(1300m3/h) - wszystko sprawia, że gotowanie jest lekkie i przyjemne.
W salonie znajduje się rozsuwane okno panoramiczne, które jest jednocześnie wyjściem na taras. Rozpościera się z niego piękny widok na zachód słońca. Podłogi we wszystkich pomieszczeniach wyłożone płytami ceramicznymi. Schody do salonu z marmuru, podświetlane ledami.
Ze wszystkich pokoi strefy dziennej jest wyjście na taras.
Druga strefa składa się z jednej sypialni z łazienką i dwoma garderobami, apartamentu dwupokojowego z łazienką i garderobą oraz dwóch pokoi gościnnych.
Następna strefa : rekreacyjna to basen wewnętrzny 10x5 (do wykończenia), duża sala fitness, toaleta i prysznic oraz pomieszczenie na saunę.
Następna część to bogate zaplecze gospodarcze : pralnia, spiżarnia, funkcjonalny warsztat, kotłownia oraz garaż, który bez problemu mieści 2 duże samochody i dodatkowe sprzęty.
Drugie skrzydło to niezależne, trzypokojowe w pełni wyposażone mieszkanie z kuchnią i łazienką, posiadające oddzielne wejście budowane z myślą o rodzicach.
Z tej strony domu zbudowano dodatkowo wolno stojący garaż na dwa samochody.
Ponadto, dom posiada nowoczesne technologie ułatwiające codzienne użytkowanie - centralny odkurzacz, instalację alarmową i telewizji przemysłowej a także wyłożony kostką podjazd i dojście do drzwi.
Dom wyposażony jest też we własne ujęcie wody - studnia głębinowa - i wszystkie potrzebne urządzenia filtrujące.
Jest możliwość wpięcia się do sieci miejskiej /kanalizacja gaz woda /.
Działka ogrodzona , posiada dwie automatyczne bramy wjazdowe z od strony dwóch ulic.
Od strony dojazdów ogrodzenie jest z elementów betonowych i stalowych, a w pozostałych częściach ogrodzenia zastosowano panele z siatki stalowej.

Zapraszam serdecznie.

::KONTAKT DO AGENTA
Adam Myśków
500 100 830
516 081 004
adam@lex-house.pl

::DANE BIURA
Lex House Tomasz Ambroziak
Lex House Tomasz Ambroziak
Jagiellońska 4/2
70-435 Szczecin
+48 500 100 830
www.lex-house.pl