Rejestracja

Sprzedam działkę, 13500 m2, woj. wielkopolskie, Kazimierz Biskupi, Kazimierz Biskupi

Cena: 14 237 900 PLN
Powierzchnia: 13500 m2
Cena za metr: 1 054.66 zł
Numer ogłoszenia w serwisie: 1276960
Numer ogłoszenia biura nieruchomości: 197378
Dodano: 2022.08.06 | ważne do: 2023.08.06 | wyświetleń: 9
Dane kontaktowe
Ogłoszeniodawca: Jacek Semla
Telefon: 63 247 37 73
Lokalizacja
Miasto: Kazimierz Biskupi
Dzielnica: Kazimierz Biskupi
Województwo: wielkopolskie
Informacje dodatkowe
Typ działki Pod inwestycję

Nie załączono wideo.

Wyślij wiadomość:
Zostanie ona dostarczona pod adres email ogłoszeniodawcy.

Captcha

Szczegóły oferty:

Oferta dodana za pomocą MULTIPORTALU B e b r o k e r . pl

Tereny Inwestycyjne - Kazimierz Biskupi

Tereny inwestycyjne znajdujące się w Gminie Kazimierz Biskupi (własność PAKKWB Konin S.A). Nieruchomość gruntowa wraz z zabudowaniami znajdujące się w Gminie Kazimierz Biskupi. Tereny te położone są w odległości 15 kilometrów od Konina, wzdłuż drogi wewnętrznej łączącej się z drogą powiatową 264 biegnącą z Kazimierza Biskupiego do Kleczewa. Infrastruktura przemysłowa położona na tym obszarze stanowiła kiedyś zaplecze dla eksploatowanych odkrywek węgla brunatnego. W skład całej nieruchomości wchodzą działki, na których znajduje się ok. 40 różnych budynków i budowli o łącznej powierzchni ok. 13 500m². Łączna powierzchnia działek to ok 24 ha. Na obszarze tym znajdują się przyłącza niezbędne do prowadzenia działalności gospodarczej. Teren jest oświetlony, zaopatrzony w sieć energetyczną, wodociągową oraz telefoniczną. PAK KWB Konin S.A. dopuszcza złożenie ofert dotyczących części oferowanego obszaru. W przypadku przyjęcia oferty na część oferowanego obszaru konieczne będzie ustanowienie służebności obejmujących drogi dojazdowe oraz media zasilające obszar będący przedmiotem oferty. W bezpośrednim sąsiedztwie, wzdłuż drogi nr 264 przechodzi sieć gazowa. Kompleks położony jest w odległości ok. 6 km od DK 25 i ok 28 km od autostrady A2. Na terenie kompleksu znajduje się tor kolejowy (nie jest przedmiotem sprzedaży – ustanowienie służebności przejazdu do obiektów warsztatowych nie będących przedmiotem sprzedaży) łączący kompleks z linią kolejową E 20 (Berlin – Moskwa). W promieniu 100 km znajdują się takie ośrodki gospodarcze jak Poznań, Łódź, Bydgoszcz, Kalisz. Na terenie gminy Kazimierz Biskupi działa również Aeroklub Koniński, który zarządza lotniskiem wyposażonym w oświetlony pas startowy asfaltowy o wymiarach 620 x 27 m na kierunkach 270°/090° oraz uruchomionym w 2014, pasem trawiastym o wymiarach 1000 x 50 m na kierunkach 260°/100.°

SŁUŻEBNOŚCI:
1. Dostęp po 2 m z każdej strony do instalacji zasilania wodnego, centralnego ogrzewania, kanalizacji deszczowej oraz sanitarnej w przypadku sprzedaży terenu nie w całości, a sprzedaży wybranych poszczególnych działek. W przypadku sprzedaży terenu w całości nie ma konieczności uzyskania służebności od potencjalnego nabywcy.
2. W zakresie zaopatrzenia w energię elektryczną – w przypadku sprzedaży działek wielu nabywcom, należy ustanowić służebność przesyłu dla infrastruktury elektroenergetycznej, w celu zapewnienia zasilania nieruchomości pozostających we własności PAKKWB Konin S.A.
3. W zakresie korzystania z sieci telekomunikacyjnej.
4. Przejazd oraz dostęp do linii kolejowej znajdującej się na terenie obszaru Zaplecza Kazimierz.

Szczegóły oferty w linku:

https://zepak.com.pl/pl/o-firmie/biuro-prasowe/aktualnosci/13409-sprzedaz-nieruchomosci-z-grupy-kapitalowej-ze-pak.html

Telefon: 63 247 37 73